Pátek - bláznů svátek

19. března 2011 v 11:33 | Sibelinne |  Zážitník
Je sice už sobota, ale včera jsem byla příliš unavená na to, abych něco psala. Už od rána jsem měla opravdu pocit, jako by se všechno kolem zbláznilo.

Začalo to tím, že ráno v koupelně upadla ta roura, co z ní do umyvadla teče voda (a to mi ještě ve čtvrtek zůstal v ruce kuchyňský kohoutek). Naštěstí se mi ji podařilo dát zpět.

Potom jsem šla na tělocvik (jelikož po škole jezdím domů, musím s sebou tahat věci) a pršelo, takže jsem musela nějak vykoumat, jak nést bagáž a ještě deštník, což bylo... zajímavé. Cvičící v aerobiku tentokrát vymýšlela opravdu neobvyklé kreace a dokonce jsem na chvíli byla kluk.

Když jsem pak seděla na přednášce, začalo sněžit. V Brně, na jižní Moravě, padaly vločky jak kráva. Takže všichni včetně vyučujícího fascinovaně zírali z okna.Když jsem vycházela z učebny, potkala jsem na chodbě aspoň šedesátiletou dámu... v minisukni. Cestou na nádraží pak kluka, který měl boty s kolečky na patách.

Můj vlak měl podle tabule odjíždět ze čtvrté koleje na třetím nástupišti jako vždycky. Stojím, čekám, a pak vidím, že všichni stojí na opačné straně. Ono to odjíždělo z páté. No, hlavně, že jsem dojela.

No a večer si pes zase označkoval chodbu. Přímo před mými dveřmi, jak jinak. Ještě, že jsem sama blázen, jinak bych si asi ukroutila hlavu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Maude Maude | Web | 23. března 2011 v 0:24 | Reagovat

Když mam něco nést a k tomu všemu prší, takže se bez deštníku neobejdu, to taky nesnášim. Kor když tady u nás vyjdu z baráku a hned při prvnim fouknutí větru se mi ten deštník otočí, takže zbytek cesty na vlak s nim zápasim, abych ho obrátila zpět, takže mezi tim stejně zmoknu, no to bych vraždila!!

O "nesoudnosti" některejch dam bych taky mohla vyprávět - když na nich vidim věci, který bych si ani nevzala já ve svym věku a ony se tváří, jako že je všechno v pořádku a normální .. ale co, lepší než kdyby byly nahý :))

A vlaky a nástupiště si ze mě dělaj srandu každou chvíli. Jednou v Praze na Hlavnim hlásili pořád přesvědčivě muj vlak na jednom nástupišti, pořád nejel, stál totiž už dávno na jinym, ale nikdo se neobtěžoval změnit hlášení.. naštěstí jsem to tak nějak šla zkusit pár minut než odjel a stihla jsem to, ovšem ty ostatní lidi, co tam zůstali, ty si musej nadávat ještě teď :-D

Omlouvám se za takovej příval slov, ale měla jsem skoro pocit, jak kdybych ten den debil měla já sama..

2 sibelinne sibelinne | Web | 23. března 2011 v 14:01 | Reagovat

[1]: Nemusíš se omlouvat :D Aspoň mám co číst, delší komentáře potěší. Jak vidím, tak nejsem sama, kdo má štěstí v oblasti cestování.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama