Květen 2011

Překvápko olbřímí

27. května 2011 v 19:20 | Sibelinne |  Zážitník
Jaké? Dnes ráno ve 3 hodiny 55 minut přišla na svět moje nevlastní sestřička!

Myslím, že velké překvápko to je, protože déle než tři dny před porodem to z mých známých věděli jen dva lidé. Ostatním jsem to neřekla ze dvou důvodů: na jaře jsme bohužel už o jednoho nenarozeného sourozence přišli, a dost jsem se bála, aby se to neopakovalo. A druhý důvod: chtěla jsem vidět reakce všech, až jim to řeknu :D

Takové malé překvápko to bylo i pro mě, vzhledem k hodině zrození. Na mámu to přišlo o půl jedné, o půl druhé vzbudila Jirku (tatíka zmíněného dítěte) a před čtvrtou už byla na světě... a já jsem spala jak špalek :D Kolem páté se ovšem Jirka přihnal domů, probudil celý dům a juchal, jakou máme krásnou holčičku. Hned nato mě přišla babča vzbudit, že už mám sestřičku.

Valäelle

1. května 2011 v 14:15 | Sibelinne |  Galerie
Miluju fantasy a miluju vlastnoruční výrobu šperků a ozdůbek. Spojením těchto posedlostí byl nápad vyrobit si jednou fantasy korunku (i když nevím, co s ní budu dělat :D) A když jsem narazila na tuto stránku http://www.fairyhorse.net/index.php?id=ozdobne , slintala jsem nad ní tak dlouho, až jsem se rozhodla, že se o to opravdu pokusím.